Hakkımızda

Biz kim miyiz?

Asıl hedefi bu coğrafyanın kültürel varlıklarını korumaya ve koleksiyon kültürünü geliştirmeye yönelik bilgi belge ve obje paylaşımını; ticari temel üzerinden yaygınlaştırmaya çalışan bir kurumuz.

Kurumsal bir online müzayede sitesi olmamızın ötesinde sosyal ve kültürel varlıklarımızı toplayıp biriktirerek, saklayıp tasnif ederek gelecek nesillere aktaran koleksiyonerlere tedarikçilik yapmak için buradayız.

Ticari kurum işlevselliğimize sosyal sorumluluğumuzu da katarak, alanında uzmanlaşmış araştırmacı, koleksiyoner ve yazarlardan istifade edip, portal oluşturmayı ve haber/ bilgi paylaşımları yapmayı da amaçlıyoruz.

Sitemizde sadece efemera veya koleksiyon ürünler mi var? hayır tabii ki . Her ürün bir hikâye taşıyor elbette. Merakınızın götürdüğü yerlere daha bilinçli yolculuklar için sahafiye kitap ve dergilerden objelere, antika eserlerden modern sanatlara kadar ilginizi çekebilecek her ürünü sitemizden tedarik edebileceksiniz.

Gayret ediyoruz, emek sarf ediyoruz. Emeğimizin karşılığında da bir bedel alıyoruz.

İstanbul Beyoğlu Tünel’de bünyesinde sanat galerisi, kütüphane, geleneksel ve modern sanatlar atölyeleri, grafik tasarım ofisleri bulunan bir binamız, İnternet dünyasında da online mağazalarımız mevcut.

( www.efemeraturk.comwww.galeridivan.comwww.divanmuzayede.com )

Nihai hedefimiz; efemera, sahafiye ve koleksiyon meraklılarıyla birlikte geleneksel ve modern sanatların buluşma noktası ve güvenli alış veriş merkezi olabilmek.

Kendiniz veya mutlu etmek istediğiniz biri için sitelerimizde ilginizi çekecek binlerce ürün bulacaksınız.

Keyifli alışverişler dileriz.